Zestawienia

Oceny w Dietly

Oceny klientów odczytane z serwisu Dietly, bez własnej punktacji. Zestawienie 18 z 49 firm, które mają ocenę, stan na 23.10.2026 · źródła na dole strony.

AfterFit4,7460823.10.2026
BeKeto Catering4,8521923.10.2026
Chef Box4,7319023.10.2026
Cud i Miód4,6311823.10.2026
Dieta Pirata4,842023.10.2026
Eat Fit Catering4,8136223.10.2026
Fitking4,686023.10.2026
Gastro Paczka4,732723.10.2026
Kuchnia Vikinga4,8427 41823.10.2026
Maczfit4,297223.10.2026
Mój Catering4,8014923.10.2026
Perfect Chef4,6614423.10.2026
Przełom w Odżywianiu5,00823.10.2026
Suvibox4,8816123.10.2026
TIM Catering4,8050223.10.2026
Twoje Menu4,89133123.10.2026
Tytka Fit4,8034923.10.2026
Wybór Menu4,81110923.10.2026

Oceny pochodzą od klientów, nie są oceną jedzenia i opierają się na bardzo różnych liczbach opinii, więc nie są wprost porównywalne. Nie uśredniamy ich. Domyślnie kolejność alfabetyczna; kliknij nagłówek, aby posortować.

Ocena w Dietly, skala 1 do 5 (kolejność alfabetyczna firm)
AfterFit4,74 (608 opinii)
BeKeto Catering4,85 (219 opinii)
Chef Box4,73 (190 opinii)
Cud i Miód4,63 (118 opinii)
Dieta Pirata4,84 (20 opinii)
Eat Fit Catering4,81 (362 opinii)
Fitking4,68 (60 opinii)
Gastro Paczka4,73 (27 opinii)
Kuchnia Vikinga4,84 (27 418 opinii)
Maczfit4,29 (72 opinii)
Mój Catering4,80 (149 opinii)
Perfect Chef4,66 (144 opinii)
Przełom w Odżywianiu5,00 (8 opinii)
Suvibox4,88 (161 opinii)
TIM Catering4,80 (502 opinii)
Twoje Menu4,89 (1331 opinii)
Tytka Fit4,80 (349 opinii)
Wybór Menu4,81 (1109 opinii)

Stan danych na 25.10.2026 · źródła na dole strony

Źródła i daty odczytu

AfterFit

BeKeto Catering

Chef Box

Cud i Miód

Dieta Pirata

Eat Fit Catering

Fitking

Gastro Paczka

Kuchnia Vikinga

Maczfit

Mój Catering

Perfect Chef

Przełom w Odżywianiu

Suvibox

TIM Catering

Twoje Menu

Tytka Fit

Wybór Menu